KONST / Litografier / Färglitografi 14545129

nr 1454 5129

Färglitografi

Mats Höjer. Signerad, numrerad 158/290. Färglitografi, bildmått: 47x37cm, yttermått inklusive ram: 67x52cm

Utrop:

800 kr

Såld:

200 kr

måndag 14 mars 2022
kl 20:56:39